درحال بار گذاری
ikad.org

طراحی سایت 2619 1399/2/6 6:53:03 PM

شرکت ایکاد در زمینه طراحی انواع وب سایت های شرکتی، خبری، خلاقانه، خبری، فروشگاهی و... با زبان های برنامه نویسی مختلف از جمله ASP.NET و PHP و پلت فرم WordPress فعالیت می نماید.

چرا وب سایت؟!

با گسترش اینترنت و دسترسی اکثر افراد به فضای مجازی، کسب و کارها شیوه ای نوین را در پیش گرفتند.

پیشرفت سریع السیر فضای مجازی، قدرتمندتر شدن هر چه بیشتر اینترنت، مدرن شدن زندگی ها، شلوغی شهرها، هزینه رفت و آمد زیاد، ترافیک، شیوع بیماری های واگیر و قرنطینه شهرها (کرونا ویروس در سال 2020)، عدم دسترسی فیزیکی به فروشگاه و کالا مورد نظر، به صرفه بودن تهیه کالا به روش اینترنتی، دسترسی 24 ساعته مشتری به فروشگاه های اینترنتی و هزاران دلیل دیگر باعث گردید تا کسب و کارها شیوه نوین اینترنتی شدن را در پیش گیرند.

کارآفرینان، مدیران و صاحبان کسب و کار اکنون به این نتیجه رسیده اند که خدمات دهی فیزیکی و سنتی رو به نابودی است و در پی گسترش اینترنت و عوامل نامبرده دیر یا زود مجبور به تغییر رویه سنتی خود به مدرن هستند.

این تغییر رویه هیچگاه شامل کسبه و فروشندگان اجناس و کالاهای فیزیکی نمی باشد و تمامی شاخه های کاری همچون پزشکان، مهندسین، آموزگاران و ... را هم شامل میشود.

طراحی سایت تهران-طراحی سایت اصفهان-طراحی سایت خبری-طراحی سایت فروشگاهی-طراحی سایت پزشکان-طراحی سایت شهرکرد-طراحی سایت شرکتی تهران-طراحی سایت خبری اصفهان

چرا ایکاد؟!

مجموعه ایکاد با بهره گیری از با متخصصان این عرصه توانسته خدمات ارزنده و ممتازی را به صاحبان کسب و کارها و کارفرمایان ارائه نماید.

از این رو میتوانید با خیال آسوده ازشمندترین خدمات را دریافت نمایید و وب سایتی دلخواه با امکانات کامل و متناسب با کسب و کار و تخصص خود داشته باشید.

شرکت ایکاد در زمینه طراحی سایت برای تمامی مشاغل فعال می باشد.

 

مزایای وب سایت...

- ارائه خدمات به روش نوین

- افزایش مشتری و توجه بدون حد و مرز

- عدم نیاز به پرداخت هزینه مداوم برای تبلیغات مثل چاپ اتیکت

- معرفی کالا و خدمات به تمام افراد در سرتاسر دنیا

- امکان فروش ارزانتر خدمات و کالا با توجه به حذف هزینه های فروش فیزیکی

- راحتی ارائه خدمات به صورت اینترنتی

 

با ایکاد بهترین ها را تجربه کنید...

Comments

img-bg
نظر خود را ارسال کنید

کپچا