درحال بار گذاری
ikad.org

سئو و بهینه سازی سایت 2212 1399/2/6 6:53:03 PM

شرکت ایکاد با بهره گیری از متخصصین سئو و تسلط بر قوانین بهینه سازی موتورهای جستجو، بیشترین بازده را در جهت بالا بردن بازدید و قرار گرفتن وب سایت در صفحه اول گوگل ارائه میدهد.

سئو (SEO) وب سایت یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش ها برای دیده شدن  وب سایت می باشد.

موتورهای جستجو با توجه به پروتکل های خاصی که برای بازدید بیشتر وب سایت ها دارند، قوانینی را وضع کرده اند که طراحان وب سایت ها با رعایت این قوانین و به کار بردن آنها در وب سایت می توانند امتیازات مثبت کسب کنند و با نمایش در صفحات اول و رده های بالا جستجو، بازدید بالایی را کسب نمایند.

این بازدید بیشتر مزایای بسیار زیادی برای صاحبان وب سایت ها علل خصوص وب سایت های فروشگاهی خواهد داشت و باعث جذب بیشتر مشتری و فروش بالاتر میگردد.

بسیاری از قوانین سئو وب سایت، قوانین نانوشته ای هستند و با آزمون خطاهایی که در طول مدت طولانی افراد متخصص در این زمینه (سئوکار) انجام دادند و نتایج دریافتی، توانسته آنها را بیابند.

از این رو هیچگاه سئو و بهینه سازی وب سایت امری غیرتخصصی و ساده نبوده و همواره افراد متخصص و با سابقه صلاحیت انجام این کار را دارا می باشند.

شرکت ایکاد با بهره مندی از با سابقه ترین و متخصص ترین افراد در این زمینه توانسته در زمینه سئو وب سایت ها بهترین و قوی ترین نتایج را به صاحبان وب سایت ارائه دهد.

مجموعه ایکاد,سئو وب سایت,قوانین سئو,بهینه سازی شرکت ایکاد,سئوکار

سئو وب سایت:

تعدادی از قوانین سئو که امتیاز مثبت برای وب سایت ها را در بر دارند عبارت اند از:

- سایزبندی و بهینه بودن تصاویر

- تناسب طول جملات در متون

- برخورداری وب سایت از هاست قوی

- به کار بردن تصاویر در متن

- استفاده از کلمات کلیدی

- تخصیص برچسب به متون

- و هزاران قوانین نانوشته دیگر که بخش سئو و بهینه سازی شرکت ایکاد و کارمندان این واحد با تخصص و تبحر لازم در این زمینه، نتایج شگفت انگیزی را به مشتریان و صاحبان وب سایت ها ارائه خواهند داد.

Comments

img-bg
نظر خود را ارسال کنید

کپچا