درحال بار گذاری
ikad.org

سئو و بهینه سازی وب سایت 2474 1399/4/11 6:43:03 PM

دنیای دیجیتال ایکاد

هدف از ورود به دنیای دیجیتال، بیشتر دیده شدن می باشد.

شرکت ایکاد با بهره گیری از افراد متخصص و با سابقه در جهت بهینه سازی موتورهای جستجو و افزایش بازدید وب سایت ها، تاثیر بسیار زیادی در تقویت آمار بازدید وب سایت و جلب توجه مشتریان داشته است.

این امر مهم همواره نیازمند تسلط به قوانین به روز سئو ارائه شده از طرف موتورهای جستجو بوده و هرگز کاری سهل و ساده نمی باشد.

یکی از موارد مهم در سئو وب سایت، تولید محتوا می باشد. تولید محتوا میباست قوی، مرتبط با کسب و کار، تازه (کپی نباشد) و نوشته شده با اصول تولید محتوا گوگل باشد. مجموعه ایکاد با رعایت تمام این موضوعات با تولید محتوا تخصصی برای وب سایت شما باعث افزایش رتبه سئو وب سایت شما خواهد شد.

هاست، سرور و دامنه ای که به وب سایت تعلق میگیرند نیز از موارد مهم در این راستا هسنتد. شرکت ایکاد با مشاوره و معرفی در این خصوص می تواند بهترین راهنمایی و خدمات را در خصوص انتخاب نام دامنه، هاست و سرور ارائه نماید.

گواهی امنیت SSL از سال 2020 به بعد جز قوانین اصلی سئو شرکت گوگل به شمار می آید و سطح اهمیت آن تا جایی است که در صورت عدم فعالسازی این گواهی بر روی دامنه وب سایت، گوگل به هیچ وجه آن وب سایت را در لیست سئو خود قرار نخواد داد. شرکت ایکاد در این زمینه نیز فعالیت داشته و بهترین و معتبرترین گواهی های SLL را معرفی و فعالسازی می نماید.

اصلا سئو چیست؟!

اصولی را گویند که با به کار بردن آنها می توان سایت را در سرچ های گوگل و صفحات اول حاضر کرد.

برای توضیح کامل و واضح تر باید گفت زمانی که کاربر در موتورهای جستجو مثل گوگل کلمه ای را سرچ می کند، ربات های گوگل براساس کلمه جستجو شده و وب سایت هایی که این کلمه در آن ها استفاده شده است نتایجی را نمایش میدهد.

حال اینکه کدامیک از وب سایت های ارائه شده در بالاترین و اولین صفحه سرچ قرار گیرند وابسته به پروتکل های استفاده شده سئو در وب سایت ها می باشد.

برخی از موارد موثر در سئو

- محتوای وب سایت

- به روزرسانی وب سایت

- قالب وب سایت

- دامنه وب سایت

- هاست و سرور وب سایت

- تصاویر

- تعداد صفحات وب سایت

- دارا بودن گواهی امنیت SSL

Comments

img-bg
نظر خود را ارسال کنید

کپچا