مشاوره ی سئو چیست؟

مشاوره ی رایگان سئو از مهم ترین فعالیت های یک متخصص سئو یا سئوکاراست. متخصص سئو با ارائه ی مشاوره ی حرفه ای در زمینه سئو و طراحی وب سایت توسط تیم متخصص و با تجربه، این توانایی را دارد که بتواند راهکارهای مناسبی برای پروژه های بزرگ و کوچک در حوزه های مختلف کسب و کار ارائه دهد. داشتن یک وب سایت برای رشد هر کسب و کاری دارای اهمیت بسیار زیادی است اما چیزی که به آن اعتبار می بخشد و باعث رشد و پیشرفت می شود سئو آن سایت است. سئو مانند گذشته شامل چند تکنیک ساده نیست و هر روز شاهد چندین تکنیک جدید هستیم که قبلی ها را رد می کند و توجه نکردن به آن باعث کسب امتیاز منفی می شود. پس بهتر است از متخصصین سئو بخواهیم در این امر به ما یاری برسانند. شما برای فهم این مسئله نیاز به مشاوره سئو دارید تا بدانید چه کار باید انجام دهید.

مشاوره سئو کیست؟

در سال های اخیر، جایگاه و ارزش کسب رتبه ی مناسب در نتایج گوگل بیشتر شده است و این امر باعث شده عباراتی مثل کارشناس سئو، متخصص سئو و سئوکار به گوش بسیاری از فعالین در حوزه ی وب آشنا باشد و افراد زیادی در زمینه مشاوره سئو فعالیت کنند. به مرور زمان شرکت ها و برندهای بزرگ به این نتیجه رسیدند که بهتر است یک تیم سئو و تولید محتوا  تشکیل دهند و مستقیما با آن ها همکاری داشته باشند. نیاز به علم تخصصی و پیگیری دانش به روز در کنار وقت محدود مدیران، باعث نیاز به عنوان دیگری به نام مشاوره سئو شد. افرادی هستند که خود را مشاوره سئو میدانند ولی به صورت مستقیم برای کسب و کار شما کاری انجام نمیدهد ولی تکنیک ها و آموزش های مورد نیاز را به صورت حرفه ای در اختیار مدیران و کارمندان آن کسب و کار قرار میدهند.
مفاهیم و ابزارهای سئو بسیار گسترده شده که در چندین حوزه جای بحث دارند و هر بخش  نیازمند دانش و تخصص دقیق هستند که باعث میشود در مواردی یک کسب و کار به بیش از یک مشاوره سئو نیاز پیدا کند. در این مقاله تلاش میکنیم توضیح دقیقی از مشاوره سئو به شما ارائه دهیم.

چه زمانی به مشاوره سئو نیازمند دارید؟

شما همیشه به مشاوره سئو نیاز دارید اما نقش مشاور در هر برهه متفاوت خواهد بود. مثلا هنگام راه اندازی اولیه سایت، مشاوره سئو در انتخاب اسم سایت و دامنه، شرکت طراحی سایت و شرکت ارائه دهنده ی هاست، امکانات ضروری سایت و… شما را یاری میکند. همان مشاوره برای یک سایت فعال، می تواند اقدامات و پیشنهادات کاملا متفاوتی ارائه کند. بهتر است قبل شروع فعالیت سایت، مشاوره سئو انجام دهید تا استراتژی مشخصی از ابتدای فعالیت در سایت شما ایجاد شود.

جلسات مشاوره سئو چطور برگزار می شود؟

جلسات مشاوره در 2 مدل اصلی "مشاوره تخصصی” و “پرسش و پاسخ” قرار می گیرد. جلسات هم به حضوری و هم آنلاین و به مدت 1 ساعت برگزار می شوند و تعداد جلسات بسته به نیاز شما تعیین می شود.

یک مشاوره سئو خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  • یک مشاور حرفه ای باید به شما نمونه کار ارائه دهد.
  • لیست مشتریانی که با آن ها همکاری داشته را در اختیار شما قرار دهد.
  • تسلط داشتن بر توصیه های گوگل وب مستر
  • ارائه ی پیشنهادات مفید برای کلمات کلیدی
  • داشتن اطلاعات کافی از کسب و کار شما
  • ارائه ی تکنیک برای افزایش رتبه ی وب سایت شما

انواع خدمات سئو چیست؟

هر شرکت و متخصصی برای انجام سئو دارای استراتژی های مختص به خود است. برخی از خدمات این شرکت ها عبارتند از: تحلیل رقیبان، استخراج کلمات کلیدی مفید، بک لینک، تولید محتوای اصولی، آنالیز سایت و تسلط بر وب

چرا شما به شرکت سئو نیاز دارید؟

این شرکت ها می توانند به شما کمک کنند تا در موتور جستجوهای گوگل، وب سایت خود را برای عملکرد بهتر سئو بهینه سازی کنید. امتیاز مثبت دریافت کرده و رتبه ی بهتری کسب کنید. به شما برای تولید محتوای کاربردی و مفید یاری میکنند و ...

آیا گوگل خدمات سئو ارائه می دهد؟

تنها سرویس گوگل در حال حاضر جهت ظاهر شدن در موتورهای جستجو که بصورت غیررایگان است، سرویس Google Ads می باشد ولی سرویس سئو یک فرآیند است که گوگل به صورت مستقیم آن را ارائه نمی دهد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ ایکاد

ما با دراختیار قرار دادن تخصصی ترین و جدیدترین اطلاعات راجع به حوزه ی سئو و تکنیک های کاربردی، این امکان را به شما می دهیم که در کسب و کارتان پیشرفت کنید و بهتر دیده شوید. شما می توانید برای دریافت مشاوره ی رایگان سئو با ما در ارتباط باشید و از خدمات ما استفاده کنید.

دیجیتال مارکتینگ ایکاد

برای ارتباط با ما می توانید یکی از راههای زیر را امتحان کنید:

آدرس شرکت ایکاد

شهرکرد : خیابان 12 محرم، فاز سوم بازار بزرگ میلاد، طبقه دوم، واحد 64

اهواز : کوی ملت، خیابان 16 عامری، مجتمع آلباخ 4، پلاک 104

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :